
Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Coin Sun Side Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Coin Sun Side Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images





Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Stainless Steel Vacuum Plated In Furnace Coin Sun Side Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























