
Wholesale Women's Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Layered Necklace With Black Round And Roman Numeral Pendants
Wholesale Women's Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Layered Necklace With Black Round And Roman Numeral Pendants
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Gold Plated Stainless Steel Layered Necklace With Black Round And Roman Numeral Pendants
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |





















