
Wholesale Women's Light Luxury Style Real Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Oshaped Chain Necklace With Ushaped Letters And Numbers Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Style Real Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Oshaped Chain Necklace With Ushaped Letters And Numbers Pendant
| 211 | Pendant Copper Plated With Real Gold,Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images










Wholesale Women's Light Luxury Style Real Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Oshaped Chain Necklace With Ushaped Letters And Numbers Pendant
| 211 | Pendant Copper Plated With Real Gold,Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 211 | Pendant Copper Plated With Real Gold,Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























