
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cross Heart Pendant Side Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cross Heart Pendant Side Chain Necklace
| Chain Style | Regular |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cross Heart Pendant Side Chain Necklace
| Chain Style | Regular |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























