
Wholesale Women's Maillard Style Doublelayered Goldplated Stainless Steel Cross Pendant Necklace Choker
Wholesale Women's Maillard Style Doublelayered Goldplated Stainless Steel Cross Pendant Necklace Choker
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images




Wholesale Women's Maillard Style Doublelayered Goldplated Stainless Steel Cross Pendant Necklace Choker
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |





















