
Wholesale Women's Medieval Geometric Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Bamboo Chain
Wholesale Women's Medieval Geometric Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images




Wholesale Women's Medieval Geometric Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |





















