
Wholesale Women's Metal And Imitation Pearl Sweater Chain Necklace With Flower Pattern And Light Luxury Style Set With Pearls
Wholesale Women's Metal And Imitation Pearl Sweater Chain Necklace With Flower Pattern And Light Luxury Style Set With Pearls
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images















Wholesale Women's Metal And Imitation Pearl Sweater Chain Necklace With Flower Pattern And Light Luxury Style Set With Pearls
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 1g |























