
Wholesale Women's Minimalist Copper Zircon Geometric Round Ear Buckle Earrings With Real Gold Plated Electroplating Treatment
Wholesale Women's Minimalist Copper Zircon Geometric Round Ear Buckle Earrings With Real Gold Plated Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.36
-65%$2.36
$0.83More Images





Wholesale Women's Minimalist Copper Zircon Geometric Round Ear Buckle Earrings With Real Gold Plated Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Popular Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























