
Wholesale Women's Minimalist Fruit Geometric Jewelry Copper Zircon 14K Gold Plated S925 Silver Needle Earrings
Wholesale Women's Minimalist Fruit Geometric Jewelry Copper Zircon 14K Gold Plated S925 Silver Needle Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Zircon +14K Gold Plating + S925 Silver Needle |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 50g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images





Wholesale Women's Minimalist Fruit Geometric Jewelry Copper Zircon 14K Gold Plated S925 Silver Needle Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Zircon +14K Gold Plating + S925 Silver Needle |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Zircon +14K Gold Plating + S925 Silver Needle |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 50g |























