
Wholesale Women's Minimalist Geometric Diamond Iron Earrings With 14K Gold Ear Needles Set Of 3 Pairs
Wholesale Women's Minimalist Geometric Diamond Iron Earrings With 14K Gold Ear Needles Set Of 3 Pairs
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images






Wholesale Women's Minimalist Geometric Diamond Iron Earrings With 14K Gold Ear Needles Set Of 3 Pairs
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 15g |























