
Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings By The Sea | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | Earrings Spring |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings By The Sea | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | Earrings Spring |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings By The Sea | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| High End Light Luxury Earrings | Earrings Spring |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 50g |





















