
Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Natural Pearl And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Natural Pearl And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury High End Necklace | Necklace Titanium Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Accessories |
| Women's Necklace Accessories | Simple Necklace |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Natural Pearl And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury High End Necklace | Necklace Titanium Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Accessories |
| Women's Necklace Accessories | Simple Necklace |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury High End Necklace | Necklace Titanium Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Accessories |
| Women's Necklace Accessories | Simple Necklace |
| Weight | 50g |





















