
Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace 18 K Gold | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant | Niche Jewelry Design |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's Necklace Does Not Fade | Women's Necklace Accessories |
| Weight | 50g |
Original: $5.04
-65%$5.04
$1.76More Images





Wholesale Women's Minimalist Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace 18 K Gold | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant | Niche Jewelry Design |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's Necklace Does Not Fade | Women's Necklace Accessories |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace 18 K Gold | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant | Niche Jewelry Design |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Women's Necklace Does Not Fade | Women's Necklace Accessories |
| Weight | 50g |





















