
Wholesale Women's Multicolor Zircon Inlaid Goldplated Edge Titanium Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bell Patterns
Wholesale Women's Multicolor Zircon Inlaid Goldplated Edge Titanium Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bell Patterns
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 19g |
More Images



















Wholesale Women's Multicolor Zircon Inlaid Goldplated Edge Titanium Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bell Patterns
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Weight | 19g |























