
Wholesale Women's Multilayer Geometric Zinc Alloy Earrings With Electroplating Fashion Style
Wholesale Women's Multilayer Geometric Zinc Alloy Earrings With Electroplating Fashion Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 36g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images




Wholesale Women's Multilayer Geometric Zinc Alloy Earrings With Electroplating Fashion Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 36g |























