
Wholesale Women's Multilayered Imitation Pearl Exaggerated Long Sweater Chain Necklace With Snake Bone Chain And Pearlescent Treatment British Retro And Geometric Style
Wholesale Women's Multilayered Imitation Pearl Exaggerated Long Sweater Chain Necklace With Snake Bone Chain And Pearlescent Treatment British Retro And Geometric Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | British Retro,Geometry |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 280g |
More Images





Wholesale Women's Multilayered Imitation Pearl Exaggerated Long Sweater Chain Necklace With Snake Bone Chain And Pearlescent Treatment British Retro And Geometric Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | British Retro,Geometry |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 280g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | British Retro,Geometry |
| Treatment Process | Pearlescent Treatment |
| Weight | 280g |























