🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Natural Geometric Copper Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
$1.79
Wholesale Women's Natural Geometric Copper Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace—
$1.79
More Images




Wholesale Women's Natural Geometric Copper Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















