
Wholesale Women's Necklace Zinc Alloy Geometric Star Heart Shape Electroplating Fashion Minimalist Style
Wholesale Women's Necklace Zinc Alloy Geometric Star Heart Shape Electroplating Fashion Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 60g |
Original: $5.69
-65%$5.69
$1.99More Images




Wholesale Women's Necklace Zinc Alloy Geometric Star Heart Shape Electroplating Fashion Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 60g |























