
Wholesale Women's Niche Style Fan Shape Inlaid Acrylic Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit With Bead Chain
Wholesale Women's Niche Style Fan Shape Inlaid Acrylic Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images








Wholesale Women's Niche Style Fan Shape Inlaid Acrylic Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























