
Wholesale Women's Open Adjustable Ring Copper Geometric Water Drop Square Shape Zirconia Inlaid Luxury Minimalist Design
Wholesale Women's Open Adjustable Ring Copper Geometric Water Drop Square Shape Zirconia Inlaid Luxury Minimalist Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $2.09
-65%$2.09
$0.73More Images



Wholesale Women's Open Adjustable Ring Copper Geometric Water Drop Square Shape Zirconia Inlaid Luxury Minimalist Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 5g |























