
Wholesale Women's Open Ring 316L Stainless Steel Acrylic Zircon Goldplated Geometric Letter Number Inlay Jewelry
Wholesale Women's Open Ring 316L Stainless Steel Acrylic Zircon Goldplated Geometric Letter Number Inlay Jewelry
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Women's Open Ring 316L Stainless Steel Acrylic Zircon Goldplated Geometric Letter Number Inlay Jewelry
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |























