
Wholesale Women's Oval Bamboo Steel Band Fashion Casual Simple Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Style | Fashion |
| Weight | 35g |
Original: $7.22
-65%$7.22
$2.53More Images






Wholesale Women's Oval Bamboo Steel Band Fashion Casual Simple Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Style | Fashion |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Style | Fashion |
| Weight | 35g |























