
Wholesale Women's Plastic Resin Geometric Hand Knit Multi Layer Necklace With Mixed Gemstone Pendant And Regular Chain In Plants Flowers Style
Wholesale Women's Plastic Resin Geometric Hand Knit Multi Layer Necklace With Mixed Gemstone Pendant And Regular Chain In Plants Flowers Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 215g |
More Images




Wholesale Women's Plastic Resin Geometric Hand Knit Multi Layer Necklace With Mixed Gemstone Pendant And Regular Chain In Plants Flowers Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 215g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 215g |























