
Wholesale Women's Plated Brass Fresh Water Pearl Drop Earrings With Geometric Pattern And Tassel Style
Wholesale Women's Plated Brass Fresh Water Pearl Drop Earrings With Geometric Pattern And Tassel Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Women's Plated Brass Fresh Water Pearl Drop Earrings With Geometric Pattern And Tassel Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |





















