
Wholesale Women's Punk Hiphop Style Multilayer Resin Necklace With Geometric Pendant Alloy Rice Beads Zinc Alloy Electroplating
Wholesale Women's Punk Hiphop Style Multilayer Resin Necklace With Geometric Pendant Alloy Rice Beads Zinc Alloy Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy + Rice Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 62g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images





Wholesale Women's Punk Hiphop Style Multilayer Resin Necklace With Geometric Pendant Alloy Rice Beads Zinc Alloy Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy + Rice Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy + Rice Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 62g |























