
Wholesale Women's Punk Hiphop Style Zinc Alloy Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Design
Wholesale Women's Punk Hiphop Style Zinc Alloy Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 262g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images




Wholesale Women's Punk Hiphop Style Zinc Alloy Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 262g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 262g |























