
Wholesale Women's Quartz Watch Alloy Material Round Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 94g |
Original: $22.59
-65%$22.59
$7.91More Images











Wholesale Women's Quartz Watch Alloy Material Round Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 94g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 94g |























