
Wholesale Women's Retro Asymmetrical Geometric Pattern Micro Setting Copper Plated 18K Gold Earrings
Wholesale Women's Retro Asymmetrical Geometric Pattern Micro Setting Copper Plated 18K Gold Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images






Wholesale Women's Retro Asymmetrical Geometric Pattern Micro Setting Copper Plated 18K Gold Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























