
Wholesale Women's Retro Elegant Highend Geometric Ushaped Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Jewelry Combination
Wholesale Women's Retro Elegant Highend Geometric Ushaped Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Jewelry Combination
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images












Wholesale Women's Retro Elegant Highend Geometric Ushaped Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Jewelry Combination
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























