
Wholesale Women's Retro Fresh Style Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Pin Buckle
Wholesale Women's Retro Fresh Style Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images









Wholesale Women's Retro Fresh Style Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |





















