🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Retro Geometric Natural Pearl Earrings With Electroplating Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
$3.51
Original: $10.03
-65%Wholesale Women's Retro Geometric Natural Pearl Earrings With Electroplating Design—
$10.03
$3.51More Images





Wholesale Women's Retro Geometric Natural Pearl Earrings With Electroplating Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























