
Wholesale Women's Retro Geometric Turquoise Ferris Wheel Pendant Necklace In Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
Wholesale Women's Retro Geometric Turquoise Ferris Wheel Pendant Necklace In Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.63
-65%$3.63
$1.27More Images





Wholesale Women's Retro Geometric Turquoise Ferris Wheel Pendant Necklace In Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















