
Wholesale Women's Retro Gold Electroplated Copper Eyeshaped Pendant Necklace Stacking Style
Wholesale Women's Retro Gold Electroplated Copper Eyeshaped Pendant Necklace Stacking Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Eyes |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $4.67
-65%$4.67
$1.63More Images





Wholesale Women's Retro Gold Electroplated Copper Eyeshaped Pendant Necklace Stacking Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Eyes |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Eyes |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























