
Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric Flower Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Ring Hand Jewelry
Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric Flower Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Ring Hand Jewelry
| Gender | Light Luxury,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images




Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric Flower Pattern 18K Gold Plated Stainless Steel Ring Hand Jewelry
| Gender | Light Luxury,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Light Luxury,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























