
Wholesale Women's Retro Natural Style Alloy 925 Silver Electroplated Zircon Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns
Wholesale Women's Retro Natural Style Alloy 925 Silver Electroplated Zircon Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $0.76
-64%$0.76
$0.27More Images


















Wholesale Women's Retro Natural Style Alloy 925 Silver Electroplated Zircon Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























