
Wholesale Women's Retro Pearl Jewelry Ball Chain Necklace With Drop Shape Design And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Retro Pearl Jewelry Ball Chain Necklace With Drop Shape Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $26.17
-65%$26.17
$9.16More Images






Wholesale Women's Retro Pearl Jewelry Ball Chain Necklace With Drop Shape Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























