
Wholesale Women's Retro Stainless Steel And Titanium Steel Daisy Flower Necklace With Glass Pearl Pendant Electroplated Ochain
Wholesale Women's Retro Stainless Steel And Titanium Steel Daisy Flower Necklace With Glass Pearl Pendant Electroplated Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images





Wholesale Women's Retro Stainless Steel And Titanium Steel Daisy Flower Necklace With Glass Pearl Pendant Electroplated Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |





















