
Wholesale Women's Simple Geometric Diamond Design Titanium Steel Ring With Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Simple Geometric Diamond Design Titanium Steel Ring With Furnace Vacuum Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images
















Wholesale Women's Simple Geometric Diamond Design Titanium Steel Ring With Furnace Vacuum Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























