
Wholesale Women's Simple Geometric Ferris Wheel Stainless Steel Ring 18K Gold Plated
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images






Wholesale Women's Simple Geometric Ferris Wheel Stainless Steel Ring 18K Gold Plated
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Number 8 |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















