
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Electroplated Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images





Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Electroplated Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |























