
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace With Bead Chain
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace With Bead Chain
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |























