
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Diamond Setting Pendant
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Diamond Setting Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images


















Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Diamond Setting Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























