
Wholesale Women's Simple Geometric Yshaped Pendant Necklace Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
Wholesale Women's Simple Geometric Yshaped Pendant Necklace Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $6.58
-65%$6.58
$2.30More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Yshaped Pendant Necklace Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























