
Wholesale Women's Simple Plants And Flowers Style Fiveflower Threepiece Set Necklace Earrings Bracelets 18K Titanium Steel Electroplated O Word Chain
Wholesale Women's Simple Plants And Flowers Style Fiveflower Threepiece Set Necklace Earrings Bracelets 18K Titanium Steel Electroplated O Word Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 22g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images



















Wholesale Women's Simple Plants And Flowers Style Fiveflower Threepiece Set Necklace Earrings Bracelets 18K Titanium Steel Electroplated O Word Chain
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 22g |























