
Wholesale Women's Simple Retro Alloy Case Steel Band Quartz Watch With Inlaid Roman Diamond And Luminous Feature
Wholesale Women's Simple Retro Alloy Case Steel Band Quartz Watch With Inlaid Roman Diamond And Luminous Feature
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images








Wholesale Women's Simple Retro Alloy Case Steel Band Quartz Watch With Inlaid Roman Diamond And Luminous Feature
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |























