
Wholesale Women's Square Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Watch With Fashion Belt Flower Design
Wholesale Women's Square Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Watch With Fashion Belt Flower Design
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 16Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images






Wholesale Women's Square Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Watch With Fashion Belt Flower Design
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 16Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 16Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























