
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel 18K Plated Floral Pattern Necklace
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Material | 不锈钢,18K |
| Occasion | 清新甜美 |
| Style | 小香风,植物花卉 |
| 坠子材质 | 钛钢 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 造型 | 花卉 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 小香风 |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images













Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel 18K Plated Floral Pattern Necklace
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Material | 不锈钢,18K |
| Occasion | 清新甜美 |
| Style | 小香风,植物花卉 |
| 坠子材质 | 钛钢 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 造型 | 花卉 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 小香风 |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 女式 |
|---|---|
| Material | 不锈钢,18K |
| Occasion | 清新甜美 |
| Style | 小香风,植物花卉 |
| 坠子材质 | 钛钢 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 造型 | 花卉 |
| 链子样式 | 常规链 |
| 风格 | 小香风 |
| Weight | 5g |





















