
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Diamond Necklace With Ochain
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Diamond Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images






Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Diamond Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |





















