
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Marine Life Animal Style Electroplated Earrings And Necklace Set
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Marine Life Animal Style Electroplated Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images






Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Marine Life Animal Style Electroplated Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |























