
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Multipendant Necklace Earrings Bracelet Set 18K Gold Plated Ferris Wheel Flower Jewelry
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Multipendant Necklace Earrings Bracelet Set 18K Gold Plated Ferris Wheel Flower Jewelry
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images
















Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Multipendant Necklace Earrings Bracelet Set 18K Gold Plated Ferris Wheel Flower Jewelry
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















